تاریخچه شرکت تاریخچه شرکت

شرکت کاغذ کار کسری مجموعه کاملی از امکانات تولیدی و کنترلی در صنعت کاغذ و ورق ایران می‌باشد.
این شرکت در سال 1379 در یکی از شهرک‌های صنعتی یزد واقع در شهرستان یزد با هدف تولید انواع کاغذ بسته‌بندی از مواد اولیه بازیافتی و کاغذی (باطله) از قبیل کرافت لاینر، وایت تاپ، تست لاینر و فلوتینگ در کنار مسیر اصلی ترانزیتی کشور تاسیس شد. این شرکت به شماره‌ي پروانه بهره‌برداری 86/203 که در تاریخ 1386/07/25 به تأیید وزارت صنایع و معادن رسیده است حکایت از ظرفیت تولید اسمی سالانه 73000 تن طی سه شیفت کاری 8 ساعته دارد .
شرکت به صورت آزمایشی در تاریخ 84/10/0713 مورد ارزیابی و راه‌اندازی قرار گرفت و در تاریخ 85/08/1013 به شکل رسمی کار خود را آغاز کرد.
لازم به ذکر است این شرکت تنها تولید کننده کاغذ فلوتینگ دارای علامت استاندارد در استان یزد میباشد. این شرکت شامل زیر مجموعه‌های دیگر نظیر: واحد تصفیه‌خانه صنعتی و ورقسازی کسری نیز میباشد. با توجه به تعهد به حفاظت محیط زیست و حفظ منابع آب این شرکت اقدام به ایجاد مدرنترین تصفیه‌خانه فاضلاب صنعتی با خروجی استاندارد جهت مصارف کشاورزی کرده است. خط تولید ورقسازی این مجموعه به شماره‌ي پروانه بهره برداری 91/79 که در تاریخ 1391/04/20 به تأیید وزارت صنایع و معادن رسیده است با هدف تولید محصولات "ورق کارتن چند لا" حکایت از ظرفیت تولید اسمی 54000 تن در سال دارد. این واحد در تاریخ 1390/05/14 مورد ارزیابی و راه‌اندازی قرار گرفت و به شکل رسمی کار خود را آغاز کرد در حال حاضر این واحد قابلیت تولید ورق سه لایه و پنج لایه مقوا با عرض 220-130 سانتی متر در انواع B، E و فلوت با استفاده از با کیفیت‌ترین کاغذهای تولیدی این شرکت در ترکیب با کاغذ خارجی را دارد. لازم به ذکر است محصول این واحد نیز دارای نشان استاندارد از سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران می‌باشد. شرکت کاغذ کار کسری به عنوان يکي از بزرگترين و معتبرترين شرکت‌هاي توليد کننده کاغذ بازيافتي مورد نياز صنایع بسته‌بندي بر آن است تا با استفاده از فناوري متناسب و توسعه منابع انساني و با محور مشتري مداري نسبت به تنوع و توسعه توان کمي و کيفي توليد و افزايش سهم بازار در جهت تامين منافع ذينفعان اقدام نمايد.

خط‌مشی سیستم مدیریت یکپارچه خط‌مشی سیستم مدیریت یکپارچه

شرکت کاغذ کار کسری مجموعه کاملی از امکانات تولیدی و کنترلی در صنعت کاغذ و ورق کشور ایران می‌باشد، این شرکت در سال 1379 شمسی در یکی از شهرک‌های صنعتی شهر یزد با هدف تولید انواع کاغذ از مواد اولیه بازیافتی و کاغذهای (باطله)  و همچنین انواع ورق سه لایه و پنج لایه تاسیس شده است.

تفکر سهامداران و مدیران سازمان بر پایه موارد زیر شکل گرفته است:

- پیروی و تبعیت از الزامات قانونی مرتبط؛

- نگاهی متفاوت از سایر سازمان‌ها به نیروی انسانی به عنوان با ارزش‌ترین سرمایه سازمان؛

- تلاش در جهت افزایش میزان رضایت مشتریان از طریق برآورده سازی نیازها و خواسته‌های معقول آن‌ها (نیاز‌های تلویحی و تصریحی)؛

- تولید محصولات با کیفیت با هزینه‌ای معقول و قابل توجیه؛

- افزایش راندمان و بهره‌وری؛

- ارتقاء سطح دانش علمی پرسنل با استفاده از آموزش‌های مرتبط؛

- انتقال دانش و تجارب از پرسنل با تجربه‌تر به پرسنل جوان و جدیدالاستخدام (جانشین پروری)؛

- کاهش میزان ضایعات محصولات و جلوگیری از دوباره‌کاری‌ها؛

- ایجاد زیرساختهای مناسب (Hi Tech) جهت جلوگیری از آلودگی محیط زیست با توجه به ماهیت فعالیت‌ها، محصولات و خدمات؛

- استفاده بهینه از منابع (آب، گاز و ...)؛

- پیشگیری از رخداد حوادث با توجه به فعالیت‌های شرکت؛

- بازیافت مناسب ضایعات و بازگرداندن بخشی از ثروت ملی.

در این شرکت کمیته راهبری، مسئولیت نظارت بر چگونگی استقرار و اجرای سیستم مدیریت یکپارچه را داشته و از یکایک همکاران محترم توقع دارم با این کمیته همکاری لازم را داشته باشند.

اینجانب در پایان هر سال با توجه به ماموریت و چشم‌انداز سازمان، نیازها و خواسته‌های طرف‌های ‌ذینفع، اهداف سال آتی را تعیین و مدون نموده و در هر جلسه مختلف بنا به ضرورت، میزان پیشرفت آن‌ها را مورد توجه قرار خواهم داد.