نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

محصولات کاغذ سازی

محصولات کاغذ سازی


کاغذ کرافت لاینر: کاغذ کرافت کاغذی است بسیار محکم با انعطاف زیاد و مقاوم در برابر پارگی، در فرآیند تولید آن از کاغذ بازیافتی و خمیرویرجین استفاده می شود و در گرماژ های 127 و 180 گرم و در عرض های مختلف از 190-220 سانتی متر تولید می گردد. موارد مصرف کاغذ کرافت: صنعت بسته بندی-کارتن سازی- پاکت گچ وسیمان- مقواهای چند لایه – پاکت های مستحکم و ... استفاده می شود. این نکته قابل توجه است که هر چقدر از مقدار خمیر کاغذ در کاغذ کرافت کم نمائیم از کیفیت آن کم می گردد و به کاغذ تست لاینر نزدیک می گردد.
کاغذ تست لاینر: در تعریف کاغذ کرافت لاینر توضیح داده شد که کاغذ کرافت لاینر کاغذی است که در فرآیند تولید آن از خمیر ویرجین استفاده می شود اگر کاغذی تولید نمائیم که 100% آن از کاغذ های بازیافتی باشد نام آن تست لاینر می باشد که در ایران به آن شبه کرافت می گویند. این نوع کاغذ، در فرایند تولید ورق کارتن استفاده می گردد و در گرماژهای 100 ،110 و در عرض های 170-220 سانتی متر تولید می گردد.
: کاغذ وایت تاپ: کاغذ وایت تاپ کاغذی است که روی آن سفید می باشد و در لایه رویی ورق کارتن مورد استفاده قرار می گیرد و کیفیت چاپ آن نیز مطلوب می باشد. این محصول در گرماژ های 110 و120 گرم و عرض های 180-220 سانتی متر تولید می گردد.