نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

تاریخچه شرکت:

تاریخچه شرکت:


شرکت کاغذ کار کسری مجموعه کاملی از امکانات تولیدی و کنترلی در صنعت کاغذ و ورق ایران می‌باشد.
این شرکت در سال 1379 در یکی از شهرک‌های صنعتی یزد واقع در شهرستان یزد با هدف تولید انواع کاغذ بسته‌بندی از مواد اولیه بازیافتی و کاغذی (باطله) از قبیل کرافت لاینر، وایت تاپ، تست لاینر و فلوتینگ در کنار مسیر اصلی ترانزیتی کشور تاسیس شد. این شرکت به شماره‌ي پروانه بهره‌برداری 86/203 که در تاریخ 1386/07/25 به تأیید وزارت صنایع و معادن رسیده است حکایت از ظرفیت تولید اسمی سالانه 73000 تن طی سه شیفت کاری 8 ساعته دارد .
شرکت به صورت آزمایشی در تاریخ 84/10/0713 مورد ارزیابی و راه‌اندازی قرار گرفت و در تاریخ 85/08/1013 به شکل رسمی کار خود را آغاز کرد.
لازم به ذکر است این شرکت تنها تولید کننده کاغذ فلوتینگ دارای علامت استاندارد در استان یزد میباشد. این شرکت شامل زیر مجموعه‌های دیگر نظیر: واحد تصفیه‌خانه صنعتی و ورقسازی کسری نیز میباشد. با توجه به تعهد به حفاظت محیط زیست و حفظ منابع آب این شرکت اقدام به ایجاد مدرنترین تصفیه‌خانه فاضلاب صنعتی با خروجی استاندارد جهت مصارف کشاورزی کرده است. خط تولید ورقسازی این مجموعه به شماره‌ي پروانه بهره برداری 91/79 که در تاریخ 1391/04/20 به تأیید وزارت صنایع و معادن رسیده است با هدف تولید محصولات "ورق کارتن چند لا" حکایت از ظرفیت تولید اسمی 54000 تن در سال دارد. این واحد در تاریخ 1390/05/14 مورد ارزیابی و راه‌اندازی قرار گرفت و به شکل رسمی کار خود را آغاز کرد در حال حاضر این واحد قابلیت تولید ورق سه لایه و پنج لایه مقوا با عرض 220-130 سانتی متر در انواع B، E و فلوت با استفاده از با کیفیت‌ترین کاغذهای تولیدی این شرکت در ترکیب با کاغذ خارجی را دارد. لازم به ذکر است محصول این واحد نیز دارای نشان استاندارد از سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران می‌باشد. شرکت کاغذ کار کسری به عنوان يکي از بزرگترين و معتبرترين شرکت‌هاي توليد کننده کاغذ بازيافتي مورد نياز صنایع بسته‌بندي بر آن است تا با استفاده از فناوري متناسب و توسعه منابع انساني و با محور مشتري مداري نسبت به تنوع و توسعه توان کمي و کيفي توليد و افزايش سهم بازار در جهت تامين منافع ذينفعان اقدام نمايد.